Grono Członków Polskiego Stowarzyszenia Sitodruku i Druku Cyfrowego powiększyło się o nową firmę z branży. Nowym Członkiem Stowarzyszenia została firma Rodan z Poznania.
Rodan – 35 lat pasji, innowacji i sukcesów
Rodan działa od 35 lat i od tego czasu bazuje na ścisłych kontaktach gospodarczych z Danią. Firma rozwija swoją działalność na rynku europejskim i globalnym. Oferta obejmuje cztery kluczowe obszary działalności:
Ten dział zajmuje się produkcją oraz importem drobnych akcesoriów POS, które służą do umieszczenia estetycznej reklamy w punkcie sprzedaży. Firma oferuje szeroką gamę produktów, które pomagają w wyróżnieniu oferty handlowej w przestrzeni sprzedażowej.
http://rodantv.pl/expo/
http://rodantv.pl/expo/wp-content/uploads/2023/02/rodan_katalog.pdf (katalog)
W ofercie Rodan znajduje się także szeroki wybór ekskluzywnych upominków oraz artykułów wyposażenia wnętrz, stworzonych przez wiodących designerów. Produkty
z kolekcji Gift są eleganckie i ponadczasowe, idealne na wyjątkowe okazje.
Rodan oferuje także niezapomniane doświadczenia na wodzie. Szkolenia na jednym z najszybszych i najbardziej sportowych jachtów – Trimaranie Dragonfly 28
– to okazja, by zdobyć nowe umiejętności i poczuć emocje związane z żeglowaniem.
https://www.facebook.com/dragonflytrimaranspl/?locale=pl_PL
Najmłodszy dział firmy Rodan to produkcja oryginalnych artykułów reklamowych,
takich jak t-shirty i torby, które są drukowane cyfrową metodą DTG. Firma posiada
również markę Natopticum, która opowiada dziewczyńskie historie, łącząc design z
rękodziełem. Produkty Natopticum to wyroby rzemiosła artystycznego, dostępne w
sklepie online – wyjątkowa oferta, która łączy piękno z pasją.
– Rodan to firma, która łączy pasję, innowacyjność i wieloletnie doświadczenie, działając z siedzibą w Poznaniu, ale oferując swoje usługi na całym świecie. Zapraszamy do odkrywania naszych produktów i usług! – mówi Jacek Rogoziński, Członek Zarządu Rodan Agencja Reklamowa.